E-ticarette hedeflerine adım adım ulaşmak isteyenler pazaryeri entegrasyonu sayesinde ürün ve hizmetlerini çok daha geniş alanlara ulaştırma fırsatı buluyor. Tıpkı gerçek bir pazaryerindeki gibi farklı ürün ve hizmet arzını gerçekleştiren tüccarların bir arada bulunduğu bu sistemin tek farkı, işlemlerin dijital bir platformda gerçekleşiyor olmasıdır. Listeleme veya komisyon karşılığında sisteme dahil olabileceğiniz o imkan sayesinde Türkiye’nin ve hatta dünyanın en bilindik siteleri üzerinden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. N11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve Trendyol gibi pazaryerlerinde rüştünüzü ispat edip hayallerinize ulaşabileceğiniz seçenekler sunan sistem son derece avantajlıdır.

Nokta Atışı Yapmak İsteyenlere Özel

Tüketicilerin büyük bir bölümünün halihazırda üye olduğu pazaryerlerine dahil olarak mevcuttaki potansiyel müşteriyi gerçek müşterilere dönüştürebilirsiniz. Rakiplerinizin arasında kaybolmak yerine elinizi kuvvetlendirmek için tercih edebileceğiniz pazaryeri entegrasyonu sayesinde sipariş ve ödeme almak, stok takibi yapmak, kargo fişi yazdırmak ve fatura kesmekle uğraşmazsınız. Sizin adınıza tüm optimizasyonların yapıldığı bu sistem için internet sayfaları üzerindeki ilgili online kurumsal firmaları tercih edebilirsiniz. Sistem dahilinde, farklı pazaryerlerinden alışveriş yapan müşterilerinizin verilerini tek bir panel üzerinden görüntüleyebilir ve stok takibini de aynı panel üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Ticaretteki elinizi güçlendiren ve iş akışı süreçlerinizi kolaylaştıran sistemler, hedeflerinize sağlam adımlarla ulaşmanızı sağlar.

Pazaryeri Entegrasyonu ile Bunları Kazanırsınız

Pazaryeri entegrasyonları sayesinde stok takibi, rakip fiyat analizi, kargo fişi ve fatura ve ürün fikirleri gibi kalemleri çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Bir pazaryeri sitesinden ürün alımı olduğunda diğer pazaryeri sitesindeki üyeliğinizdeki stok durumunun da otomatik olarak azaltılmasını sağlayan sistem, müşterilere mahcup olmanızı engeller. Otomatik stok güncelleme imkanına sahip olabileceğiniz sistemde aynı zamanda rakip fiyat analizi yapabilirsiniz. Fiyatlarınızı rakiplerinizin ataklarına karşı güncel tutarak rekabetteki gücünüzü gösterebilirsiniz.