Veteriner hekimler için geliştirilen ve sunduğu olanaklar ile saatler süren iş akış süreçlerinin birkaç dakika içinde gerçekleşmesini sağlayan sistemler, sürekli olarak güncellenen bulut teknolojisi ile bilgisayarlarınızda yer kaplamadan güncelleştirmelerden haberdar olmanızı sağlar. Sisteme bir kez üye olduktan sonra tüm güncelleştirmeleri ve gelişmeleri ücretsiz olarak edinmeniz mümkündür. Sektörün ihtiyaçlarına göre şekillenen ve kullanıcılarının asistanlık görevini gören sistemler telefon veya tablet gibi mobil cihazlara da kurulabilir.

Veteriner Programı ile İşinizi Geliştirin

Veri girişi, hasta takibi, randevu oluşturması ve pet sahibine hatırlatılması, verilerin yedeklenmesi, ön görüşme kayıtlarının tutulması, stok takibi ve kontrolünün yapılması gibi iş gücü ve zaman gerektiren tüm işlemlerin internet ortamında yapılmasını sağlayan veteriner programı sunduğu avantajlar ile kullanıcılarından tam not alıyor. Her anlamda kliniklerin en önemli ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen sistemler, veteriner hekimlerin iş yükünü önemli ölçüde azaltır. Bu sisteme sahip olmak isteyenler internet sayfaları üzerindeki ilgili siteler vasıtasıyla programın ücretsiz deneme sürümüne erişebilir.

Veteriner Programının Önce Ücretsiz Deneme Sürümünü Kullanabilirsiniz

Veteriner programı satın almak isteyen klinikler, önce ücretsiz deneme sürümünü tercih ederek sistemin avantajlarını yakından keşfedebilir. Deneme sürümü için kişiden kredi kartı veya bakma kartı bilgileri talep edilmez. Kullanıcılarına detaylı analizler sunarak mevcuttaki müşterilerinin sadık müşterilere dönüştürülmesine, potansiyel müşterilerin de gerçek müşterilere dönüştürülmesini sağlayan sistem, hızlı ve akıllı teknolojik altyapısı ile en üst seviyede kullanım performansı sunar.

Veteriner Programı ile Klinik Hakkındaki Verilere Anında Ulaşın

Kliniğiniz hakkındaki verilere anında ulaşmanıza olanak tanıyan yazılım sistemleri, son derece uygun maliyetli olduğu için her ölçekten firma tarafından rahatlıkla kullanılabilir. İş akış süreçlerini optimize ederek hekimlerin kendi işlerine yoğunlaşıp mutlak müşteri memnuniyeti kazanmasını sağlayan sistemde masa başı işlerin çok daha kısa sürelerde ve kusursuz bir şekilde tamamlanması sağlanır.