Sabiha Gökçen Airport Meet And Asist - Sabiha Gökçen Havalimanı Buluşma Ve Yardım İşlemleriniz için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar hazır bekliyor. Çoklu dil bilen deneyimli elemanlar hava yolu; transit – karşılama – yolcu etme konularında kusursuz profesyonel hizmet sunuyorlar. Önemli firmalarıyla anlaşmalı olarak hizmet veren online firmalardan hemen şimdi destek alabilirsiniz.

Online Firmalar Ne Tür Hizmetler Veriyor?

Online firmalar; grup, kargo, özel jet, toplantı, karşılama, yolcu etme, hava ambulansı kiralama, ulaştırma işlemleri, binek araç kiralama konusunda birçok hizmetler vermektedir. Konsiyerj gidiş – geliş, hava alanı transit, ulaşım gibi konularda sorun yaşıyorsanız fiyat teklifi almak için online sayfalarındaki teklif formuna; varış yeri, varış tarihi, uçuş numaranızı yazmanız gerekmektedir.

Charter Jet

Şayet yoğun seyahat eden bir kişiyseniz sizin için en ideali özel bir jet kiralamak olabilir. Bu durumda online firmalar ile bağlantı kurarak sizin için hangi tür jetlerin işlevsel olabileceğiniz öğrenebilirsiniz. Hafif – orta ve Jumbo jetler ile Charter uçuşları yapabilirsiniz. Ortalama 5 saatlik - 8 – 10 kişilik uçuşlarınız için orta boy jetleri tercih edebilirsiniz örneğin. Büyük jetleri ise daha kalabalık kişi sayısı için önerebiliriz. Yine hava yolu çıkışında özel bir kara aracı kiralama - karşılama konusunda da online firmaların hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.